2017 Yılının Trend Yatak Odası Takımları

  • Medocu

    Medocu

Çiftler arasında en önemli bağı oluşturan yerlerden biriside yatak odalarıdır. Her gece birlikte uyunan ve tüm özelin paylaşıldığı, günlük stresin, yorgunluğun atıldığı bir yerdir. Çiftler arasında ki küslüklerin son bulduğu, belki de en uzun ve en anlamlı sohbetlerin yapıldığı yer yatak odalarıdır. Bu yüzden evinizin en önemli yerlerinden birisi olan bu odanın dekoru ve görüntüsü de oldukça önemlidir. Ne kadar güzel ve iç açıcı bir görüntüye sahip olursa o kadar rahat ve huzur dolu bir ortam oluşturacaktır.

Yatak odası takımları mobilya firmaları tarafından her yıl yeniden tasarlanıp daha yeni modeller ortaya koyularak hazırlanmaktadır. Hazırlanma aşamasında bir önceki üretimde ortaya çıkan eksiklikler, insanlar ihtiyaçları ve kullanıcı yorumları göz önünde bulundurularak üretim yapılmaktadır. Böylelikle tam anlamıyla göze hitap eden ve kullanıcıları tarafından daha çok benimsenen modeller ortaya çıkması amaçlanmaktadır. Tabi sadece mobilyaların görüntüsü de bu konuda etmen değil. Bir diğer büyük etmen ise bu mobilyaların dizaynı, yani odanın genel anlamda dekoru da diyebiliriz

Bazıları evini ya da odasını dekor ederken, profesyonel yardım alarak konusunda uzman kişilerin desteği ile evini dizayn ediyor. Bazı hanımlar ise kendi zevklerine güvenerek kendi istediği tarzda ve özgün bir şekilde odasını istediği gibi dekor edebiliyor. Bu tamamen sizin bu konuda yeteneğinize ve görsel zevklerinize bağlı bir durum, yani eğer görsel zevkleriniz kuvvetliyse ve insanlar genelde sizin kıyafetlerinizi, ufak aksesuarlarınızı ve benzeri şeylerinizi beğenerek takdir ediyorsa muhtemelen bu konuda başarılısınız demektir. Peki ya kısmen görsel zevkleriniz iyiyse ve tam anlamıyla bu konuda başarılı olduğunuzu düşünmüyorsanız, ama yine de herhangi birinin fikri olmadan kendi odanızı kendiniz tasarlamak istiyorsanız, bunu nasıl yapabilirsiniz? Size bu konuda biraz fikir verelim.

Ziyaretine gittiğiniz arkadaşlarınızın evlerinde beğendiğiniz dekorları daha detaylı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden ve sosyal medya üzerinden genel olarak insanlar tarafından en çok tercih edilen yani trend olan dekorasyonları inceleyerek bunlardan feyz alabilirsiniz. Bu sizin kafanızda oluşturmaya çalıştığınız dekor konusunda size yardımcı olacaktır. Bu konu ile ilgili yani 2017 yılında trend haline gelmiş tasarımlar ile ilgili sizlere genel bir fikir olması açısından modelleri paylaşalım.

1Pembe Yatak Odası Dekorasyonu

2Sürgülü Kapılı Yatak Odası Dekorasyonu

3Turkuaz Rengi Yatak Odası Dekorasyonu

4Beyaz Yeni Moda Yatak Odası Dekorasyonu

5Country Trend Yatak Odası Dekorasyonu

2017 yılında trend haline gelmiş yatak odası dekorasyon modellerinden birkaçı bu şekildedir. Bu modelleri inceleyerek tasarım konusunda genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Beğendim!
Beğendim! Helal olsun! Hoş değil! Çok acı... Yok artık! Yerim! Çok iyi! Kızgın!