Dikkat! Hangi Burç Hangi Burçla Aldatır?

  • Melike

    Melike

Aldatılmak çok iğrenç bir durumdur ve ne yazık ki günümüzde çoğu kişinin başına gelen bir durum. Bazı kişiler çekme engel olmayarak birisini aldatır. Özellikle zıt kutupların çekimi bu evrede çok fazla devreye girer. Bizde yazımızda sizlere hangi burcun hangi burç ile aldattığını söyleyeceğiz. Bu istatistiği ise sadece zıt çekimlerden yola çıkarak yapacağız.

1Koç ile Terazi burcu çekime engel olamayan burçlar arasındadır.

Koç burcu Ateş grubu burçlarının en fazla gücü sevenidir diyebiliriz. En kızgın, hareketli ve sinirli burçlardır diyebiliriz. Kavgacı olma özelliklerini ise ekleyebiliriz. Birde en iyisi, mükemmeli ve güzeli olmak isterler. Bu konuda herkese meydan okurlar diyebiliriz.

Terazi burcu ise kibar tavırlarıyla her zaman karşısındaki kişinin gözünü doldurmayı başarır. Hatta tatlı diliyle yılanı deliğinden bile çıkarır diyebiliriz. Bu Terazi burcunun en büyük silahı olarak karşımıza çıkar. Bu tavırları ise nedense Koç burcunu kendisine çekmeyi başarır. Kısa süreli olsa bile bu zıtlık Koç burcunun hoşuna gidebilir.

2Boğa ile Akrep’te birbirine olan çekimi inkar edemezler.

Biri su grubu biriyse toprak gurubu. Karakterlerine baktığımız zamansa birbirinin tamamen zıttı olan iki karakter. Toprak grubunun güvenilir ve sabit yapılı tavırlarına karşılık Su grubunda pek güvenilmez olarak nitelendirdiğimiz Akrep burcu var. Bu aslında ikilinin birbirinden beslenen bir ilişkisi olacaktır. Ne kadar farklı olsalar da bu iki burç her zaman birbirini çekmiştir. Zıt tabanlı olan bu iki burcun ilişkisi de bir çekimden ibrettir. Boğa ilk başta Akrep burcuna doğru yol alsa da veya tam tersi olsa da bir zaman sonra bu ilişinin yürümeyeceği anlaşılır.

3Yengeç ile Oğlak arasındaki bağ sizi de şaşırtabilir.

Yengeç ve Oğlakta karakter bakımından birbirlerine taban tabana zıt olan iki burçtur aslında. Yengeç  sulu gözlü olarak tanıtabileceğimiz, sürekli duygusal ve kırılgan bir burçken Oğlak kendi ayakları üzerinde duran oldukça güçlü bir burçtur. Bu ilişkinin başlangıcı ise büyük ihtimal Oğlak burcundan başlar. Ağlamak nedir bilmeyen Oğlak, Yengeç burcuyla tanıştıktan sonra duygusal bir yolculuğa çıkabilir ve bir şeyler hissetmeye başlayabilir.

4Başak ve Balık burcu da birbirlerine dayanamayabiliyor.

Başak ve Balık burcu da birbirinin ışığını görünce ne yazık ki dayanamıyor ve bir yolculuğa başlıyor. Hareket ve zekanın burcu olan Başak, Balığın hayal dünyasıyla karşılaşınca kısa süre de olsa düşünmeyi bırakır ve Balık burcunun dünyasında yol almaya başlar. Bu durum kısa süreli olacaktır. Çünkü bir zaman sonra Başak burcunun aklına gerçekler gelir. Bu noktada ise bu yasak aşkın sonları gelir.

5Aslan ile Kova ikilisi de şok etkisiyle birbirine tutunurlar.

Birbirlerine bir şok ile yakınlaşan burçlar arasında Aslan ile Kova burcunu da söyleyebiliriz. Her zaman ön planda olmayı seven, egoist ve özgürlüğüne düşkün olan Aslan burcu, Kova burcunun hareketli, zeki ve insanlık adına bir şeyler yapmayı hedefleyen yapısından kısa sürede etkilenecektir. Bu durum çiftte bir şok etkisi yaparak aldatmak gibi bir hataya sebep olabilir.

6Yay ve İkizler de birbirine dayanamıyor.

Ateş grubunda yerinde duramayan Yay burcuyla, değişken yapılı olan İkizler burcu bir araya gelince ortaya tuhaf bir çekim meydana geliyor. Özellikle yay burcunun çok hevesli bir burç olması iki burç arasında daha fazla ve hızlı bir yakınlaşma meydana gelmesine sebep olur. Fakat ikizler burcunun zekası ortaya çıkmaya başlayınca bu ilişkinin aslında olmaması gereken bir ilişki olduğu da anlaşılır.

Facebook Yorumları
Beğendim!
Beğendim! Helal olsun! Hoş değil! Çok acı... Yok artık! Yerim! Çok iyi! Kızgın!
1

Toplam: 0 yorum

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.