Dünyanın 8 en güzel çoçuğu, sanki estetik ameliyat yaptırmışlar.

  • Melike

    Melike

Bu listede güzellikleri ile tüm dünyayı şaşırtmış çocuklardan bahsedeceğiz. İnternetinde yaygınlaşması ile keşfedilmeleri çok uzun sürmedi. Şu an bir çok ünlü markalara modellik yapmaktalar. Hiçde azımsanmayacak gelir elde ediyorlar.  Bu durum beraberinde farklı tartışmalarada yol açtı. Sonuçta 7-12 yaş arası çocuklardan bahsediyoruz.

dünyanın en güzel çocukları

 

1Anastasia Bezrukova (12 yaşında)

Nastya 8 yaşında kariyerine başladı ve şimdi Avrupa’nın en ünlü modellerinden biri.

2William-Franklin Miller (12 yaşında)

İsimi bilinmeyen Japon bir fotoğrafçı kız bu çocuğun fotoğraflarını çekip paylaşılması ile keşfediliyor. Birkaç saat içinde binlerce retweets aldı ve William tüm dünyada meşhur oldu.

3Lanea Grace (12 yaşında)

Amerikan Karıştırma, İspanyolca ve Filipin kan kıza fantastik bir görünüm verdi. Sadece birkaç yıl içinde, Lana kırk Photoshoots katılmak başardı.

4Elizabeth Hailie (11 yaşında)

Annesi internette Kristiny Pimenovoy ile ilgili bir makale okurken birşey fark eder. Kızının dünyanın en güzel kızına benzediğini farkeder. Kendi kızınında modellik kariyerine başlaması uzun sürmez.

5Ayra Braun – Canlı Barbi (7 yaşında)

Tıpkı canlı bir barbi bebeğe benzemiyor mu ? Böyle doğal güzelliği ile keşfedilmeside çok uzun sürmedi. Şuan oda internette oldukça popüler.

6Lili Chi (13 yaşında)

Lily Malezyalı ve Kafkas ebeveynlerin çocuğudur. Popüler olması ile birlikte Nike yüzü oldu. Diğer tanınmış markalarlada çalışmalar yaptı. En son yaptığı bir marka çekiminden 20 bin dolar aldığı söyleniyor.

7Anna Pavaga (7 yaşında)

Bu tatlı kızın 3 yaşından beri modellik yaptığı söyleniyor. Çok sayıda derginin kapağını süslemiştir. Bir çok modellik ajansında çalışmalar yürüttü. Bir çocuk mağazası markasının marka yüzü haline gelmiştir.

8Kristina Pimenova (10 yaşında)

Dünyadaki en güzel kızı olarak kabul edilir. Christina 3 yaşından beri modelliğe başladı. Şu ana kadar çalıştığı markalar;  Prada, Burberry, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana ve Armani.

Çocukların bu yaşlarda böyle rekabet ortamlarına sürüklenmesi ne derece doğrudur tartışılır. Sonuçta Çocukların çocukluğunu yaşama hakkını ellerinden almamamız gerekiyor. Peki siz ne düşüyorsunuz bu konuda ? Aşağıda yorum olarak yazın lütfen. Yazıyı daha fazla kişiye ulaşması için paylaşmayı unutmayın.

Facebook Yorumları
Beğendim!
Beğendim! Helal olsun! Hoş değil! Çok acı... Yok artık! Yerim! Çok iyi! Kızgın!
21114