Erkeklerin Çekici Bulduğu 10 Kadın Tipi

  • Yusuf

    Yusuf

Kadınlar ve erkekler… İnsanlığın başlangıcından beri süren kendini karşındakine beğendirme yöntemleri nesiller boyunca değişmiştir. Bu yüzyıllarca süren serüvende erkekler günümüzde sizce hangi kadın tiplerini çekici buluyorlar dersiniz? Sizler için günümüz erkeklerinin çekici bulduğu 10 kadın tipini derledik. Keyifli okumalar…

1Makyajsız, Doğal Görünümlü Kadınlar

Kadınlar makyaj malzemelerine verdikleri binler, milyonlar ve milyarlarla birçok firmayı zengin etmekle meşgulken erkekler makyajdan uzak duran kadınları daha çekici buluyor. Erkeklerin karşısındaki kadında aradığı natürellik onun en saf halini görmek istemesindendir. Bir kadın makyaj yaparak hiç olmayacak kadar güzel olabilirken, doğal haliyle erkeğinin gözünde en çekici halini alabilir.

2Beyaz Tenli Kadınlar

Bazı erkekler esmer, bazıları kumral, bazıları sarışın severken günümüz erkeklerinin büyük bir çoğunluğu beyaz tenli kadınları çekici buluyor. Bunu bilen bazı kadınlar ise beyaz tenlerini özenle koruyor. Eskiden bronzlaşmak için can atan kadınlar bunu bilerek güneşe bile çıkmıyor desek yeridir.

3Renkli Gözlü Kadınlar

Geçmişten günümüze renkli gözlü kadınlar hayata her zaman 1-0 önde başlar. Ülkemizde üzerine şarkılar bile yazılan renkli gözler erkeklere baktıkları ilk bakışta onları titretebilir. Bir bakış atıp kalpleri cezbeden renkli gözlü kadınlar da erkeklerin çekici bulduğu kadın tipleri listemizde yerini alıyor.

4Vücut Hatları Düzgün Kadınlar

Tabi ki erkeklerin gözünün takıldığı ilk yerlerden biri karşısındakinin vücududur. Gerek spor yaparak gerek dengeli beslenerek harika vücut hatlarına sahip olan kadınlar erkeklerin çekici bulduğu kadın tiplerindendir.

5Güzel Diksiyonlu Kadınlar

İnsanın kendini en iyi anlatma şekli olan konuşma da karşıdaki erkeğin etkilenmesi için en önemli etmenlerdendir. Erkekler kendini en güzel dille anlatan kadınları çekici buluyorlar.

6Güzel Giyinen Kadınlar

Giyim bir kadının en büyük silahı olabileceği gibi onun yerden yere vurulması için de bir etmendir. Bu ince çizgiyi tutturan kadınlarsa erkeklerin gözünde çok çekici olurlar.

7Parlak ve Beyaz Dişleri Olan Kadınlar

Dişlerdeki plaklar, çürükler, sararmalar ve bozukluklar insanların baş düşmanıdır. Bunlar güzel gülümsemelerin, hoş sohbetlerin önüne bile geçebilir. Ancak diş sağlığına önem veren bembeyaz parlak dişlere sahip olan kadınlar çekicilik katsayılarını arşa kadar yükseltebilir.

8Güzel Kokan Kadınlar

Bir erkek için güzel kokular unutulmazdır. Yanınızdan geçen bir erkeği bile baştan çıkarabilen kokunuz sizi çekici kılan önemli bir etmenlerden birisidir.

9Zeki Kadınlar

Bir kadın sadece dış görünüşüyle değil zekasıyla da karşısındakine çok çekici görünebilir. Mantıklı konuşmaları, pratik çözümler bulmaları, güzel sohbetleriyle zeki kadınlar erkeklerin gözlerinde olabildiğince çekicidirler.

10Güzel Burunlu ve Dudaklı Kadınlar

Güzel bir dudağa ve buruna kavuşmak için onlarca estetik ameliyatına girip binlerce para döken kadınların olduğunu biliyoruz. Amaçları ise belli; Daha çekici olmak. Erkekler güzel dudaklı ve burunlu kadınlara hayranlık duyarlar.

Facebook Yorumları
Beğendim!
Beğendim! Helal olsun! Hoş değil! Çok acı... Yok artık! Yerim! Çok iyi! Kızgın!
11