Tarz Olmak İçin Gardırobunuzda Olması Gerek 12 Parça

  • Melike

    Melike

Her kadın hayatında stil konusunda ön planda olmak ve tarz olmak ister. Aslında gardırobunuzda olacak bazı parçalarla her zaman bir stil ikonu ve her duruma uygun olan bir kadın olabilirsiniz. Tarz Olmak için gardırobunuzda olması gereken 12 parça hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

1Siyah skinny Jeans olmazsa olmuyor arkadaşlar!

Siyah pantolonun aslında her türlüsünün dolabınızda olması gerekir. Olması gerekenlerden biriyse siyah skinny jeanslerdir. Her türlü tişörtün altına giyebileceğiniz bu pantolon sayesinde rahatlıkla bütün ortamlara girip çıkabilirsiniz.

2Beyaz bir tişört aslında çokta basit bir tercih değil.

Beyaz bir tişört dediğimiz zaman aklınıza ne kadar basit diye bir düşünce gelebilir. Fakat aslında durum öyle değil. Beyaz tişört sizin zor zamanlarınızın kurtarıcısı olacaktır. Basittir ama her takıyı kaldırır. Her pantolonun üzerine güzel durur. Yoksa mutlaka gidin bir beyaz tişört alın.

3Sırt çantasını en son ilkokulda mı taktınız?

Sırt çantası son yılların en popüler çanta koleksiyonu arasındadır. Bu yüzden yok ben en son ilkokulda taktım, yok ben lise de bile sırt çantası takmadım demeyin. Kendine şık güzel bir sırt çantası alın. Bu şekilde yanınızda fazla eşya taşıdığınız zaman da kullanabilirsiniz.

4Siyah elbise kurtarıcıdır arkadaşlar.

Bir parti, bir davet veya bir düğün mü var? Ne giyeceğinizi çok dert etmek istemiyorsanız mutlaka dolabınızda bir siyah elbise tutun. Bu sizin kurtarıcınızdır. Zor zamanlarınızın kahramanıdır. Siyah elbiseyi hafife almayın.

5Siyah taytın modası hala geçmedi arkadaşlar.

Kimse siyah tayt krallığı yıkamaz. Dolabınızda mutlaka olması gerekenler arasındadır. Tabii tayt giymeye fiziğiniz uygunsa bunu yapmalısınız. Aksi takdirde sizin için kötü bir sonuç olabilir. Arkadaşınızla belki doğa da bir yürüyüşe gideceksiniz, belki de rahat bir şeyler giymek istiyorsunuz… İşte o zamanların kıyafetidir siyah tayt.

6Beyaz bir gömleğiniz olmalı…

Beyaz gömlek klasik gelebilir fakat giydiğiniz zaman altına renkli bir askılı veya tişört giyerek düğmelerini açabilirsiniz. Aynı zamanda bir gün herkesin ciddi giyinmesi gerekir arkadaşlar bunu unutmayın.

7Beyaz tişörtün dışında birde siyah tişört gerekli.

Siyahın asil durulunu ve neredeyse her renge uyumunu biliriz. Bunu düşünerek dolabınızda birde siyah tişörte yer vermelisiniz. Bu tişört bir gün sizin kurtarıcınız olacaktır. Bunu unutmayın.

8Kışın vazgeçilmezi yün hırkalar…

Hem tarz olum hem içinizi ısıtın. Bu yüzden de mutlaka bir yün hırka edinin. Kışın başlangıcında neredeyse her markanın mağazalarında raflarda bu hırkalardan görürsünüz. Size en uygun olan modelden ve renkten bir tane alarak dolabınızda bulundurun.

9Deri ceket mevsim geçişlerinin en güzel kıyafetidir.

Mevsim geçişlerinde herkes genelde dış giyim olarak ne giyebileceğini düşünür. Bu evrede kurtarıcınız ise deri ceket olacaktır. Deri ceket sokak stilinin en bomba göstergelerindedir ve kombine göre oldukça farklı tarzlarla yorumlanabilir. Bu yüzden bir deri cekete ihtiyacınız var diyebiliriz.

10Siyah etek çoğu yerde sizinle birlikte olabilir.

Siyah etek denilince çok farklı modeller aklınıza gelecektir. Özellikle iş görüşmelerinin en önemli sembollerinden birisi siyah etektir. Bu yüzden mutlaka kendinize birkaç tane siyah etek alın ve dolabınızda tutun. Her an ihtiyacınız olacaktır.

11Kot pantolon bir vazgeçilmezdir.

Çok farklı renkleri ve modelleri olan kot pantolonlar tarz bir kadının vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Bu yüzden bir tane değil birkaç tane dolabınızda bulunması size avantaj sağlar.

12Bazen tek takınız şaldır.

Şal çoğu kişinin özelikle havalar soğumaya başladığı zaman kurtarıcısı niteliğindedir. Bazen de bir kıyafete takı olarak tek takmanız gereken parça olabilir. Tüm bunlar düşünüldüğü zaman aslında birkaç farklı renk şala ihtiyacınız var.

Facebook Yorumları
Beğendim!
Beğendim! Helal olsun! Hoş değil! Çok acı... Yok artık! Yerim! Çok iyi! Kızgın!